Zadbaj o swoją głowę!

Właśnie z takim przesłaniem wychodzimy na polski rynek usług z zakresu zdrowia psychicznego. Chcemy być kompleksowi i wieloobszarowi. Stąd też wzięła się nasza nazwa. Chcemy, abyś znalazł u nas wszystko co jest potrzebne dla zdrowia Twojej psychiki.
a od przyszłego roku również...
psychologicznie.pl

Już niedługo będziemy dostarczać wsparcia psychicznego do Waszych firm i miejsc pracy. Niecierpliwisz się? Jeszcze chwilka! Ruszamy 1 stycznia 2024 roku!

Zadbaj o swoją głowę!

Zależy nam na popularyzacji troski o zdrowie psychiczne.

Jesteśmy zdeterminowani by pomóc ludziom zrozumieć, jak ważne jest dbanie o swoje emocjonalne i psychiczne dobre samopoczucie. To już nie tylko nasza misja, a zobowiązanie.

Nasz cel to wprowadzić coś świeżego

Dlaczego wszędzie ma być to samo? Co to za różnica, gdzie umówisz się do specjalisty, skoro na każdym portalu jest to ten sam człowiek?

To argumentacja przeszłości. U nas umówisz się do specjalisty, a jednocześnie dostaniesz za to punkty do wykorzystania na książki psychologiczne. Po prostu!

...chcemy pomagać!

Tylko i aż. Zwyczajnie jesteśmy dumni z tego co robimy i nieustannie dążymy do poprawy jakości naszych usług - nic nie jest ważne jak to, by społeczeństwo otrzymało najlepszą możliwą opiekę i wsparcie.

Nasza wizja to stworzenie z psychologicznie prawdziwego centrum zdrowia psychicznego. Chcemy prowadzić ciekawe social media, pisać fajnego bloga, mieć u siebie świetnych specjalistów i najlepsze możliwe książki.

Wierzymy, że będziemy pomocni i nasze starania przyniosą efekt
I wierzymy, że to właśnie z nami ulżysz swojej psychice.