Powrót
PrzemysławHirniak

mgr Przemysław Hirniak

Specjalizacja: Psychoterapeuta

Psycholog

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą humanistyczno – egzystencjalnym i psychologiem. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłym oraz z parami.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi doświadczających trudności związanych z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, niskim poczuciem własnej wartości, przechodzącym żałobę, przeżywającymi kryzysy psychiczne i trudności w relacjach. Oferuję również psychoterapię osobom z rodzin dysfunkcyjnych i zmagającym się z zaburzeniami osobowości.

Towarzyszę w odkrywaniu potrzeb i twórczych możliwości klienta oraz pomagam być bardziej świadomym swoich aktualnych odczuć, myśli i ciała. Wspieram również osobę będącą w terapii w zrozumieniu, jakie doświadczenia z przeszłości mogą wpływać na jej obecne zachowanie i emocje. Wspólnie z klientem pracuję nad zgłębianiem źródłem problemów i poszukiwaniem nowych sposobów radzenia sobie z trudnościami.

W psychoterapii par pomagam zwiększyć świadomość własnych uczuć, myśli i zachowań w kontekście relacji oraz zrozumieć, jak wzorce komunikacyjne między partnerami wpływają na związek. Zachęcam do eksperymentowania z nowymi sposobami komunikacji w bezpiecznym środowisku terapeutycznym. Wspieram w odnalezieniu bardziej zdrowych i efektywnych sposobów radzenia sobie z konfliktami oraz w otwartym i bezpośrednim wyrażaniu wobec siebie uczuć i potrzeb. Psychoterapia par ma na celu pomóc partnerom w zrozumieniu siebie nawzajem oraz w rozwijaniu bardziej satysfakcjonującej i świadomej relacji.

Obszary pomocy

Depresja

Lęki

Relacje

Osobowość

Nastrój

Traumy

Ciało i umysł

Stres

Moje doświadczenie

Edukacja

Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt - całościowe, 4 - letnie szkolenie psychoterapeutyczne

Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS - psychologia kliniczna

Certyfikaty / kursy

Certyfikat psychoterapeuty Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT)

Usługi

Przemysław Hirniak Psychoterapia

Adres: 01 - 864 Warszawa, Marszałkowska 140\65

Dostępne usługi

Konsultacja psychologiczna 200.00 zł

Psychoterapia indywidualna 200.00 zł

Psychoterapia par 300.00 zł

0.00 zł

Opinie

Brak opinii

Ten specjalista nie otrzymał jeszcze żadnej opinii

Dodaj opinię

Musisz się zalogować aby móc dodać opinie

Kontakt