Powrót
KatarzynaDrużycka

mgr Katarzyna Drużycka

Specjalizacja: Psychoterapeuta

Psychoterapeuta

O mnie

Jestem psychoterapeutką humanistyczno-doświadczeniową. 

Prowadzę konsultacje, psychoterapię i wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych - w gabinecie i online. 


Podstawą mojej pracy jest psychoterapia, która angażuje emocje, ciało i umysł (psychoterapia Gestalt, rogersowska, egzystencjalna, focusing, EFT, analiza bioenergetyczna Lowena). Integruję to podejście z elementami psychoterapii psychodynamicznej, systemowej i poznawczo-behawioralnej, w zależności od tego, co uważam za najbardziej pomocne w danej sytuacji. 


Pracuję pod superwizją, zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra (PTIPDiES SI).  


Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie, roczne szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej w ujęciu psychoterapii Gestalt w IIPG w Krakowie, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacjami: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Praca z rodziną i praca z osobami uzależnionymi. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach oraz pracę nad własnym rozwojem.


Doświadczenie zawodowe związane z pomaganiem osobom dorosłym, rodzinom i młodzieży zdobywałam m.in. w Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym, w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa-Bielany, w Poradni Specjalistycznej Młodzieżowego Ośrodka Profilaktyki i Psychoterapii „MOP”, w Zespole Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, na Oddziale Dziennym Ogólnym Psychiatrycznym w Bielańskim Centrum Zdrowia Psychicznego, w Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”, w Centrum Psychologicznej Pomocy Rodzinie Wspólna (przy „Powrót z U”) i na Oddziale Psychiatrycznym całodobowym w Szpitalu Bielańskim. Posiadam również doświadczenie zawodowe związane z sektorem biznesowym.


Mam 46 lat, jestem miłośniczką natury i kultury. Zachwyca mnie piękno i głębia sztuk plastycznych, filmu, teatru i muzyki. Lubię koty, wodę i góry, spacery po mieście i na łonie przyrody.


Zapraszam do bezpośredniego kontaktu:

  • przez telefon/smsem/WhatsApp: +48 505 715 592
  • przez email: k.druzycka@gmail.com


www.psychoterapia-doswiadczeniowa.pl

Obszary pomocy

Depresja

Lęki

Relacje

Osobowość

Nastrój

Traumy

Ciało i umysł

Stres

Moje doświadczenie

Edukacja

Szkoła Psychoterapii (INTRA)

Szkoła Letnia Psychoterapii Gestalt (IIPG)

Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt (IIPG)

Szkoła Treningu i warsztatu Psychologicznego (INTRA)

Studia magisterskie w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych ze specjalizacjami: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Praca z rodziną, Praca z osobami uzależnionymi (Uniwersytet Warszawski)

Usługi

Gabinet Warszawa Ursynów

Adres: 02-776 Warszawa, Hawajska 2/11

Dostępne usługi

Konsultacja psychologiczna 180.00 zł

Psychoterapia indywidualna 180.00 zł

Gabinet Warszawa Bielany

Adres: 01-960 Warszawa, Przy Agorze 11b/39

Dostępne usługi

Konsultacja psychologiczna 180.00 zł

Psychoterapia indywidualna 180.00 zł

Opinie

Brak opinii

Ten specjalista nie otrzymał jeszcze żadnej opinii

Dodaj opinię

Musisz się zalogować aby móc dodać opinie

Kontakt