Powrót
AnnaTrela

magister Anna Trela

Specjalizacja: Psycholog

Psycholog

O mnie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) – poziom podstawowy i zaawansowany.


Uczestniczę w 4-letniej szkole Psychoterapii Jungowskiej i Psychologii Analitycznej, organizowanej przez Stowarzyszenie Analityków Jungowskich i Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej.


Swoje doświadczenie zawodowe budowałam, pracując m.in. w poradni psychologiczno-psychoterapeutycznej, Telefonie Zaufania Młodych czy Centrum Wsparcia i Mediacji. Przez kilka lat związana byłam z Fundacją Itaka, w ramach prowadzonego przez nią Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie Psychicznym.


Pracuję w nurcie psychologii analitycznej i psychoterapii jungowskiej, wspierając osoby będące w kryzysie, przeżywające stratę lub żałobę, uwikłane w trudne relacje, doświadczające stresu, samotności, pustki czy braku satysfakcji z życia, a także osoby zmagające się ze stanami lękowymi i/lub depresyjnymi.


Prowadzę terapię indywidualną, krótkoterminową, jak i długoterminową, a moimi pacjentami są dorośli (18+). W pracy terapeutycznej dbam o stworzenie atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i szacunku.


Prywatnie miłośniczka podróży, zwierząt i literatury pięknej. Z jogi, medytacji i kontaktu z Naturą czerpię spokój, którym staram się dzielić z innymi na gruncie prywatnym i zawodowym.


Jestem w procesie własnej analizy jungowskiej, a swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej, cotygodniowej superwizji.


Obszary pomocy

Depresja

Lęki

Relacje

Osobowość

Nastrój

Traumy

Uzależnienia

Ciało i umysł

Stres

Moje doświadczenie

Edukacja

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

LETSR - Laboratorium Edukacji i Terapii SR

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Certyfikaty / kursy

Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach - poziom zaawansowany

Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach - poziom podstawowy

Przygotowanie pedagogiczne

Usługi

Online

Online

Dostępne usługi

Konsultacja psychologiczna 200.00 zł

Sesja terapeutyczna 200.00 zł

Opinie

Brak opinii

Ten specjalista nie otrzymał jeszcze żadnej opinii

Dodaj opinię

Musisz się zalogować aby móc dodać opinie

Kontakt