Powrót
NataliaPisarek

mgr Natalia Pisarek

Specjalizacja: Psycholog

Psycholog,
Psychoterapeuta

O mnie

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie czteroletniego szkolenia w Akademii Psychoterapii Interego. Ukończyłam psychologię o specjalizacji psychologia kliniczna i osobowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi kryzysów życiowych, cierpiącymi na zaburzenia nastroju m.in depresję, zaburzenia lękowe, fobie.


Pracując ze mną, możesz oczekiwać spersonalizowanej i profesjonalnej opieki, która skupia się na Twoich potrzebach. Wciąż dążę do doskonalenia mojego warsztatu terapeutycznego, dlatego aktywnie rozwijam się w obszarach Terapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Dzięki temu, mogę zaoferować Ci różnorodne narzędzia i techniki, które pomogą Ci pokonać trudności i osiągnąć Twoje cele.


Jeśli szukasz wsparcia, zrozumienia i profesjonalnego podejścia, to jestem tutaj, aby Ci pomóc. Nie wahaj się, umów się na wizytę, a razem przejdziemy przez Twoje wyzwania i wspólnie osiągniemy pożądane zmiany. Twój rozwój i dobre samopoczucie są dla mnie priorytetem, więc daj mi szansę, bym mógła Ci pomóc. Skontaktuj się ze mną już dziś, a razem zbudujemy lepszą przyszłość.

Obszary pomocy

Depresja

Lęki

Relacje

Osobowość

Nastrój

Uzależnienia

Stres

Moje doświadczenie

Edukacja

Katolicki Uniwersytet Lubelski

Psychologia

Usługi

Natalia Pisarek

Adres: 20-400 Lublin, aleja Kompozytorów Polskich 5/85

Dostępne usługi

Konsultacje Psychologiczne 150.00 zł

0.00 zł

Opinie

Brak opinii

Ten specjalista nie otrzymał jeszcze żadnej opinii

Dodaj opinię

Musisz się zalogować aby móc dodać opinie

Kontakt