Popularne filtry

Psycholog Zielona Góra

BognaNowak

Bogna Nowak

Psycholog

Nazywam się Bogna Nowak, jestem psychologiem, doradcą zawodowym, certyfikowanym konsultantem kryzysowym Instytutu Pozyty... Czytaj więcej

Gabinet psychologiczny: 65-664 Zielona Góra, Masarska 6

Psycholog w Zielonej Górze – pomoc, z której warto skorzystać

Każdego z nas nachodzą czasami złe myśli. Może mamy gorszy okres w życiu, problemy w pracy lub w domu? Czujemy się przemęczeni, zdemotywowani, brakuje nam wsparcia ze strony bliskich? Być może to depresja, a może po prostu słabszy okres w życiu? Czy warto coś z tym zrobić? Zdecydowanie! Powie to każdy psycholog. Zielona Góra jest miastem, w którym łatwo znajdziemy specjalistę, który wesprze nas w walce ze słabościami.

W czym jeszcze pomogą psycholodzy?

Specjaliści od zdrowia psychicznego są w stanie pomóc z wieloma problemami. Warto się do nich udać nie tylko w przypadku złego samopoczucia czy podejrzenia depresji. W dzisiejszych czasach coraz częściej borykamy się też z zaburzeniami osobowości, fobiami, nerwicą natręctw czy uzależnieniami – z tym wszystkim mogą pomóc psycholodzy. Kliniki i przychodnie z reguły oferują cały przekrój specjalistów zajmujących się kwestiami zdrowia umysłu i duszy. Warto z nich skorzystać i nie czekać na to, aż „samo przejdzie”. Obecnie temat zdrowia psychicznego jest coraz częściej poruszany w mediach społecznościowych i we wszelkich możliwych środkach przekazu. I bardzo dobrze! Każdy z nas powinien wiedzieć, że jest ono równie ważne, jeśli nie ważniejsze niż zdrowie naszego ciała. Nie na darmo mówi się, że aby organizm szybciej pozbywał się schorzeń fizycznych, należy przede wszystkim zadbać o równowagę psychiczną. Psycholog (Zielona Góra) chętnie nam w tym pomoże.

Nie tylko Warszawa czy Kraków, ale i Zielona Góra – psycholog czeka na Ciebie

Leczenie stanu umysłu przez lata było tematem tabu. Nic dziwnego, kiedy osoby o słabej psychice były stygmatyzowane. Teraz jednak to się zmieniło – obecnie normalizuje się sytuacje, w których człowiek prosi o pomoc psychologa. Nie bójmy się więc skorzystać z jego pomocy – nawet jeśli nie jesteśmy pewni, czy jej potrzebujemy. Lekarz chętnie porozmawia z potencjalnym pacjentem, zdiagnozuje jego problem i – jeśli zajdzie taka potrzeba – skieruje na odpowiednią terapię. Pamiętajmy, że zdrowie mamy tylko jedno. Organizm potrafi zregenerować się bardzo szybko, ale choroby duszy nie tak łatwo jest się pozbyć. Czasami potrzebne są lata odpowiedniej terapii. Dlatego warto zacząć jak najszybciej, gdy tylko poczujemy potrzebę zareagowania na nasze problemy emocjonalne i psychiczne. Nie wstydźmy się tego. Każdy z nas czasami potrzebuje pomocy — nie tylko lekarza zajmującego się problemami natury fizycznej. U psychologa w Zielonej Górze każdy ją dostanie, jeśli tylko poprosi. Zatem chodźmy do specjalisty!