Popularne filtry

Psycholog dziecięcy Warszawa

MartaPociecha

Marta Pociecha

Psychoterapeuta

Pracuję jako psycholog i psychoterapeutka z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Posiadam 14 letnie doświadczenie.Specjalizuj... Czytaj więcej

Gabinet Terapeutyczny Siódmy Talent: 02-586 Warszawa, J. Dąbrowskiego 71A m 17
IzabelaTrojan

Izabela Trojan

Psycholog

Witaj! Jestem psychologiem, terapeutą TSR oraz trenerem Radykalnego Wybaczania, a moja praktyka opiera się na relacyjnej... Czytaj więcej

Psychoterapia Nowy Początek: 01-164 Warszawa, Banderii 4/82

Psycholog dziecięcy z Warszawy — profesjonalna pomoc dla Twojego dziecka

W ostatnim czasie rozwój emocjonalny i psychologiczny dzieci stał się priorytetem dla wielu rodziców. Potrzeba wsparcia najmłodszych, w czasie rozwoju ich zdolności poznawczych, nabiera coraz większego znaczenia. W związku z tym coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, którzy wsparliby swoją wiedzą i doświadczeniem młodych rodziców. Psycholog dziecięcy z Warszawy, to idealna osoba, do której powinniśmy się zgłosić, jeżeli nasza pociecha wykazuje problemy psychiczne i emocjonalne.

Kiedy iść ze swoją pociechą do specjalisty?

Dzieciństwo i okres nastoletni, to bardzo trudny czas dla młodego człowieka. Pojawiają się wówczas takie sytuacje i emocje, z którymi dziecko nie potrafi sobie samo pomóc. Wiele problemów, które dla dorosłego człowieka wydają się błahe, w oczach dziecka są czymś katastrofalnym, co może odcisnąć silne i długotrwałe piętno. Warszawski psycholog dziecięcy to specjalista, do którego powinno trafić Twoje dziecki jeśli: wykazuje wzmożoną agresję w stosunku do siebie lub otoczenia, ma niskie poczucie własnej wartości, nie potrafi zaakceptować siebie, takim, jakim jest, wykazuje trudności w kontaktach z innymi dziećmi, jest wycofane i małomówne, doświadcza ataków lęku i paniki, miewa problemy ze snem, jest smutne i przygnębione. Warto także skorzystać z pomocy specjalisty, jeżeli dziecko jest nadpobudliwe, wykazuje trudności w przyswajaniu wiedzy, moczy się w nocy lub jest uzależnione od multimediów.

Psycholodzy dziecięcy w stolicy — eksperci w pracy z dziećmi

Wizyta u psychologa dziecięcego powinna mieć miejsce wtedy, kiedy zauważysz u swojego dziecka niepokojące objawy, świadczące o trudnościach emocjonalnych, charakteryzujące się niedostosowanym zachowaniem, zaburzającym prawidłowe funkcjonowanie dziecka lub rodziny. Nasi psycholodzy dziecięcy z Warszawy to specjaliści, których zadaniem jest zbadanie psychiki dziecka, przeprowadzenie testów osobowościowych, pomoc w określeniu prawidłowej diagnozy oraz dobór odpowiednich technik prowadzących do poprawy funkcjonowania i prawidłowego rozwoju dziecka, a także wsparcie rodziców w ich trudnej roli.

Psycholog dziecięcy Warszawa — zadbaj o prawidłowy rozwój swojego dziecka

Wychowywanie dzieci to proces, w którym czasem potrzeba pomocy specjalistów. Psycholog dziecięcy z Warszawy to odpowiednia osoba, do której powinieneś się zgłosić, jeżeli zauważysz, że z Twoim dzieckiem dzieje się coś niepokojącego. Pamiętaj, że to szansa dla Twojej pociechy na lepszy rozwój i odpowiednie wsparcie w procesie dojrzewania.